Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

İngiliz firması olan Smart Voucher tarafından piyasaya sürülen paykasa bak, 19 haneli dijital bir pin kodundan oluşan e-cüzdan uygulamasıdır.

Blog Detayı

Paykasa Kartın Alışverişlerdeki Önemi Nedir?

İnternet alışverişinin hız kazanması ile beraber ödeme yöntemleri de artmış ve daha güvenilir hale gelmiştir.

Blog Detayı

Paykasa Kart Satın Almak Neden Avantajlı?

En son sistemler ile geliştirilmiş olan Paykasa kart, günümüzün en güvenilir ve pratik ödeme sistemleri arasında yer alıyor.

Blog Detayı

Paykasa Ne İşe Yarar?

Bir İngiliz şirketi olan Ceresline Voucher Limited tarafından kullanıma sunulan ve intenertte yapılan ödemeler için kullanılan bir kart olmaktadır.

Blog Detayı

Paykasa Bak Kaç Liradır?

Paykasa bak, ücretli bir elektronik karttır. Ancak bu ücretler kartın satılması sırasında kart için alınan bir ücretten oluşmamaktadır.

Blog Detayı

Neden Paykasa?

Paykasa bak Türkiye´de kullanımı mümkün olan bir elektronik karttır. Lisanslı yazılımı bulunmaktadır. Web sitesi sunucuları Türkiye kaynaklıdır ve Türkiye´de yasal olarak faaliyet yapabilmektedir.

Blog Detayı

Paykasa İle Online Ödeme Fırsatı

Paykasa, Türkiye´de kullanımda olan ve birçok kişinin taktir ederek tercih ettiği önemli ödeme araçlarından birisidir.

Blog Detayı

Paykasa Hakkında Birkaç Kısa Bilgi

Paykasa bak, bir elektronik ve dijital ödeme aracıdır. İnternet sitesinden alınabilen bu kart, paykasa bayi olarak isimlendirilen internet sitelerinden cüzzi bir ücretle satılmaktadır.

Blog Detayı

Paykasa Kart Hangi Özelliklere Sahip?

Son zamanların popüler ön ödeme sistemlerinden biri olan paykasa, sunduğu avantajlar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Blog Detayı

Paykasa Kart Kullanımı Nasıldır?

Online alışverişlerin yaygınlaşması ile beraber ödeme yöntemleri de artış göstermiştir. Bu yöntemler arasında yer alan paykasa kart, daha hızlı ve güvenilir ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır.

Blog Detayı

Online Alışverişlerde Paykasa Kart Hangi Avantajları Sağlar?

Online alışverişlerin yaygınlaşması ile birlikte geliştirilen bir ön ödeme sistemi olan paykasa kart, son derece hızlı ve güvenilir alışveriş olanağı tanımaktadır.

Blog Detayı

İnternet Alışverişlerinde Paykasa Kart Neden Önemli?

Günümüz dünyasında çok önemli bir yere sahip olan paykasa kart, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan ön ödeme sistemidir.

Blog Detayı

Paykasa Ücretli Midir?

Paykasa bayi olarak internet ortamında faaliyet göstermekteyiz. Sanal bayimiz tarafından satılan paykasa kartlardan dolayı aldığımız isim dünya genelinde bilinen ve tanınan bir elektronik ödeme markası haline gelmiştir.

Blog Detayı

Paykasa Küresel Bir Ödeme Aracıdır

İnternet sitemiz bir paykasa bak bayisidir. Türkiye’de bulunan e ticaret sitelerine ön ödeme yapmak için kullanılabilecek olan paykasa kartlara para transferi işlemlerini yapmak ve paykasa kartların satışını yapmak amacıyla açılmış olan internet sitemiz, birçok kullanıcı tarafından her gün defalarca ziyaret edilerek üyelik yapmaktadır.

Blog Detayı

Paykasa Bayiye Hemen Uğrayın

Paykasa bak, 19 haneli bir kodlama sistemi ile kullanıcılarına kart numarası sağlayan, bu numara ile sanal ödemeye imkan veren kullanımı kolay ve çok kolay elde edilebilen bir sanal karttır.

Blog Detayı