Neden Paykasa?

Paykasa bak Türkiye'de kullanımı mümkün olan bir elektronik karttır. Lisanslı yazılımı bulunmaktadır. Web sitesi sunucuları Türkiye kaynaklıdır ve Türkiye'de yasal olarak faaliyet yapabilmektedir. Bu özelliklerinin yanısıra birçok online bahis sitesi ve ticaret sitesi ile de anlaşması bulunmaktadır.
                                  
 Bu nedenlerden dolayı paykasa Türkiye'de en çok tercih edilen elektronik ve dijital ödeme araçlarından birisi olmuştur.
 

 Paykasa Nasıl Bir Karttır?

 
 Paykasa güvenilir ve çok fazla tercih edilir bir karttır. Tıpkı diğer elektronik kartlar gibi paykasanın da belirli kullanım şartları ve özellikleri bulunmaktadır. Paykasa dijital kart numarası bulunan, dijital bir görsele sahip bir karttır. Özel şifreleme ve kodlama sistemleri ile üye bilgileri kodlanmış ve saklanmış tasarımı bulunmaktadır.
 
 Paykasa kartların üzerinde sadece üyelerin kart numaraları yazıyor olup üyelerin ad ve soy adları yazmamaktadır. Bu nedenle üyelerin bilgileri üst seviyede korunmakta ve saklanmış olmaktadır.
 

 Paykasa Nasıl Alınır?

 
 Paykasa bayi aracılığı ile satılan paykasalar, bu bayilere üye olmak suretiyle satın alınabilmektedir. Paykasa kartlar ücretli kartlardır. Ücretleri düşük olup birkere mahsus olarak ödenmektedir.