Paykasa Bak Kaç Liradır?

Paykasa bak, ücretli bir elektronik karttır. Ancak bu ücretler kartın satılması sırasında kart için alınan bir ücretten oluşmamaktadır. Elektronik kart olarak paykasa bak her kullanımda belirli komisyon ve fark ücretleri ile ücretini tahsil etmektedir.
 
 Paykasa bak sahibi olduktan sonra karta yatıracağınız paralar döviz üzerinden olmaktadır. Döviz kurları ise sürekli olarak oynayan değerlere sahiptir. Bu nedenle paykasa sistemi zarar etmeyecek düzeyde bir kur belirlemekte ve bu kur üzerinden euro satışı yaparak kartalar para yüklenmesine olanak sağlamaktadır.
 
 Paykasa bayi tarafından yükleyebileceğiniz euro cinsi döviz karta yükleme yapıldığı sırada Türk lirasına çevrilmektedir. Bu dönüştürme işlemi sırasında aynı zamanda belirli bir ücret tahsili de yapılmaktadır.
 

 Paykasa Bayi Nasıl Bulunur?

            
 Gerçek paykasa kart satışı yapan ve bahis siteleri başta olmak üzere diğer online alışveriş siteleri ile anlaşmalı paykasa satışı yapan gerçek paykasa bayi www.resmipaykasabayi.com adresindedir.
 
 Bu adrese giriş yaparak gerçek ve orjinal paykasa sahibi olabilirsiniz. Güvenilir ve lisanslı paykasa kart ile ödemelerinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Sanal ödeme kartı ile ödemeleriniz hızlı ve kolay yapılmaktadır.