Paykasa Bayiye Hemen Uğrayın

Paykasa bak, 19 haneli bir kodlama sistemi ile kullanıcılarına kart numarası sağlayan, bu numara ile sanal ödemeye imkan veren kullanımı kolay ve çok kolay elde edilebilen bir sanal karttır. Elektronik bir kart olma özelliğine sahip olan paykasa bak sanal kartı, internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde yüksek bir koruma sağlayarak kullanıcıların tüm bilgilerini kötü niyetli kişilerden saklar.
                           
 Böylece kredi kartı bilgilerinizi veya kimlik bilgilerinizi alışveriş yaptığınız internet siteleriyle paylaşmadan güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 

 Paykasa Bayi Nasıl Bulabilirim?

 
 İnternet sitemiz bir paykasa bayi sitesidir. İnternet sitemize giriş yaparak dilediğiniz kadar para yükleyerek bir paykasa bak sahibi olabilirsiniz. Paykasa fiyatları halen daha sistem tarafından kullanılabilen birçok elektronik kartla aynıdır ve yatırdığınız para kadar paykasa paraya sahip olursunuz.
 
 Paykasa bayimize en kısa sürede üye olarak, sizden istenilen bilgileri internet sitemizle korkusuzca paylaşın ve gerekli ödemeleri yapın. Bu işlemleri yaptıktan sonra paykasa ile güvenli bir internet serüvenine çıkabilirsiniz. Paykasa kart, size sevdiğiniz tüm internet uygulamalarını güvenli bir şekilde kullanma olanağına kavuşturur.