Paykasa Hakkında Birkaç Kısa Bilgi

Paykasa bak, bir elektronik ve dijital ödeme aracıdır. İnternet sitesinden alınabilen bu kart, paykasa bayi olarak isimlendirilen internet sitelerinden cüzzi bir ücretle satılmaktadır. Kolay kullanım özelliği bulunan paykasa bak isimli elektronik kart, kredi kartlarına benzer bir tasarıma sahiptir. Üye adının bulunmadığı ancak kart numarasının bulunduğu bu elektronik kart sayesinde online ödeme işlemleri güvenilir bir zeminde kısa sürede yapılabilmektedir.
                                       

 Paykasa Bayiye Nasıl Ulaşılabilir?

 
 Türkçe yazılımı bulunan ve halen daha resmipaykasabayi.com adresinden faaliyet gösteren paykasa bayi, google aramalarından da kolaylıkla ulaşılabilecek bir internet sitesidir. Güvenilir ve kullanışlı bir içeriğe sahip olan paykasa bayisine yatıracağınız her kuruş için içinizi rahat tutabilirsiniz.
 
 Euro olarak yatıracağınız ücretlerin karşılığını Türk lirası olarak belirleyebiliyorsunuz. Sistemde euro olarak görülen bakiyeniz, elektronik kartınızda bakiye olarak kalmaktadır ve siz kullanmadıkça da yüksek koruma ağı sayesinde saklı olarak süresiz kalmaktadır.
 

 Paykasa Nasıl Alınır?

 
 Paykasa bayiye giriş yaparak elektronik kart paykasa bak'ın nasıl alınabileceğini daha detaylı öğrenebilirsiniz. Paykasa bayiden satışı yapılan elektronik kartın satış sözleşmesi ve bilgileri ana bayisinde yayınlanmaktadır.