Paykasa Kart Kullanımı Nasıldır?

Online alışverişlerin yaygınlaşması ile beraber ödeme yöntemleri de artış göstermiştir. Bu yöntemler arasında yer alan paykasa kart, daha hızlı ve güvenilir ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır. İstenilen limitlerde satın alınması mümkün olan paykasa kart, sunduğu cazip fırsatlar ile alışverişleri keyifli hale getirmeye devam ediyor.
 

 Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

 
 Paykasa kartın kullanımı kredi kartı ile benzer özellikler göstermektedir. 16 haneli rakamdan oluşan bu kart ile ödeme yaparken kartın numarasını girerek ödemenizi onaylamanız yeterlidir.
 
 Bir defalık kullanım hakkı sunan paykasa kart ardından kendi kendine imha edilmektedir. Paykasa kartın limitini kendinizin belirliyor olması sizi limit aşım riskine karşı korumaktadır.
 
 Paykasa kart nakit ihtiyaçlarınızda da sizlere gerekli desteği sağlıyor. Kartınızın içinde kalan ve kullanmadığınız bakiyenizi kart bozdurma işlemi ile hesaplarınıza aktarabilme imkanına sahipsiniz. Paykasa bak kart bozdurma işlemleri müşteri temsilcisi tarafından hızlıca yerine gerilmektedir. Paykasa kart bozdurma kurları için de müşteri temsilcisinden gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.
 
 Paykasa bayi aracılığı ile kartınızı en uygun fiyatlardan satın alabilir ve hemen alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.