Paykasa Kart Satın Almak Neden Avantajlı?

En son sistemler ile geliştirilmiş olan Paykasa kart, günümüzün en güvenilir ve pratik ödeme sistemleri arasında yer alıyor. Yalnızca online ödemelerde kullanım imkanı sunmakta olan bu kartı satın almak için dilediğiniz zaman Paykasa Bayi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
                             

Paykasa Kartın Taşıdığı Özellikler Nelerdir?

 
 Kullanım olarak kredi kartına benzeyen ve 16 haneli bir rakamdan oluşan Paykasa kart, tüm dünyada geçerliliğini korumaktadır. Kullanacağınız kadar limitte satın alabilmenize imkan tanıyan Paykasa kart, limit aşımı gibi riskler içermemektedir.
 
Paykasa kartınızı alışverişlerinizde yalnızca bir defaya mahsus kullanabilirsiniz. Daha sonra kendi kendini yok eden paykasa kart bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini önlemektedir. Herhangi bir ek masraf içermeyen paykasa kart ile online alışverişlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz.
 
Paykasa kartın içinde kalan ve kullanmadığınız bakiyenizi bozdurarak nakit ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz. Paykasa kart bozdurma için müşteri temsilcileri günün her saati sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.
 
Paykasa Bak müşteri hizmetlerine günün her saati bağlanarak siz de kart satın alma işlemlerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.