Paykasa Kullanımı Güvenli Mi?

Online alışverişlerin daha güvenli yapılması adına tasarlanan paykasa kart, bir ön ödeme sistemidir. Son yılların en başarılı ön ödeme sistemlerinden olan bu kart, kullanıcılarına komisyonsuz ödeme olanağı sunmaktadır. Alışverişlerinizi paykasa kart ile yaparak tüm bilgilerinizin güvence altına alınmasını sağlayabilir ve ödemelerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Online alışverişlerde hızla yerini almaya başlayan bu kartı dilediğiniz limit dahilinde paykasa bayi üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.
 

 Resmi Paykasa Özellikleri Nelerdir?

 
 Paykasa kart 19 haneli bir pin kodundan meydana gelmektedir. Kullanımı oldukça basit olan Paykasa bak kart, internet üzerinden çok kolay bir şekilde ödeme yapılabilmesini sağlıyor. Sizin belirlediğiniz limit dahilinde kullanım hakkı sunan bu kart, tek kullanımlık olmasıyla üstün güvenlik sağlamaktadır. Paykasa kart bir kullanım sonrasında kendi kendini imha etmektedir.
 
 Tüm dünya üzerinde kullanılmakta olan bu kart, kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemektedir. Paykasa kart geçerliliğini birçok farklı alanda devam ettirmektedir. Daha hızlı ve güvenilir online ödemeler yapabilmek adına siz de paykasa kart avantajlarını tercih edebilirsiniz.