Paykasa Küresel Bir Ödeme Aracıdır

İnternet sitemiz bir paykasa bak bayisidir. Türkiye’de bulunan e ticaret sitelerine ön ödeme yapmak için kullanılabilecek olan paykasa kartlara para transferi işlemlerini yapmak ve paykasa kartların satışını yapmak amacıyla açılmış olan internet sitemiz, birçok kullanıcı tarafından her gün defalarca ziyaret edilerek üyelik yapmaktadır.
                         

 Paykasa Sayesinde Kimlik Bilgilerinizi Koruma Altına Alabilir misiniz?

 
 Kullanıcılar yaptıkları üyelikler sayesinde aldıkları sanal ödeme kartları ile sanal ortamda güvenilir ödeme imkanına kavuşmaktadırlar.
 
 Aynı zamanda hızlı bir ödeme aracı olarak da birçok ödeme işlemini sadece birkaç dakika içinde gerçekleştirebilen paykasa kartlar, kart numarası ile yapılabilen ödeme olanağı sayesinde kullanıcı bilgilerini deşifre etmeyerek koruma imkanı sağlaması sayesinde de hem finansal para aracı olarak güvenilirliğini arttırmakta hem de kullanıcıların daha çok tercih etmesini sağlamaktadır.
 
 Paykasa bayi olan internet sitemizden üyelik işlemlerinizi hemen yaparak en kısa sürede paykasa karta sahip olabilirsiniz. Ödeme limitlerinizi belirleyin ve para transferinizi gerçekleştirerek istediğiniz oyun sitesine korkusuzca giriş yapın veya dünyanın herhangi bir yerinde satılan herhangi bir ürünü kolaylıkla satın alın.