Paykasa Ne İşe Yarar?

Bir İngiliz şirketi olan Ceresline Voucher Limited tarafından kullanıma sunulan ve intenertte yapılan ödemeler için kullanılan bir kart olmaktadır. Paykasa temelde insanların internet üzerinden yaptıkları ticari işlemlerini daha güvenli yapabilmelerini sağlayan on dokuz haneli bir dijital pinden oluşmaktadır. Bu kart sisteminin en öneli özelliği ön ödemeli olmasıdır. Ayrıca banka bilgileriniz hiç bir şekilde gerekli değildir. Bu kart internet alış verişlerinde kullanırken kullanıcılarının ad ya da soyad gibi bilgilerini dahi girmelerine gerek olmamaktadır.
 

 Paykasa Para Yükleme ve Paykasa Bayii

 
 Paykasa telefonlarda ki kontör mantığı ile çalışmaktadır. paykasa bak yüklediğinizde size on dokuz haneli bir pin verilir ve bakiyeniz bitene kadar sadece bu pini kullanarak internet alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız da paranız bittiğinde ise tekrardan bakiye yükleyebilirsiniz. Ancak her bakiye yüklemesinde güvenlik gereği olarak size başka pinler verilecektir.
 
 Paykasa kartına sahip olabilmeniz için öncelikle bir paykasa bayi sitesinde üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonrasında istediğiniz miktarlarda bakiyeyi kartınıza yükleyebilirsiniz. Size verilen on dokuz haneli şifre ile de internette güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.