Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

İngiliz firması olan Smart Voucher tarafından piyasaya sürülen paykasa bak, 19 haneli dijital bir pin kodundan oluşan e-cüzdan uygulamasıdır. Temelde insanların internet üzerinde daha hızlı ve güvenli alışveriş yanmalarını sağlamak için tasarlanan Paykasa, aynı zamanda kredi kartı görevi de görüyor.
              
 Paykasa kart kullanırken kredi kartı bilgileri ile şahıs bilgileri kullanılmıyor. Bu açıdan, Paykasa'nın oldukça güvenilir olduğu belirtilebiliyor. Paykasa'yı diğer ödeme araçlarından ayıran temel özellik kolay kullanıma sahip olması ve daha güvenli olmasıdır.
 

 Paykasa'nın Avantajları

 
 Hızlı ve güvenli işlem yapmanın dışında bonus olanakları bakımından da Paykasa'nın avantajlarıdır. Yalnızca 19 haneli bir pin kodunu kullanarak, tıpkı kredi kartı kullanır gibi her türlü alışveriş ve para gönderme, çekme işlemleri yapılabiliyor.
 
 Uzun süredir dünyanın birçok noktasında kullanılan bu e-cüzdan, paykasa bayi üzerinden satın alınabiliyor. Paykasa bayileri web üzerinden hizmet vererek 10 Euoro ve 30 Euro arasında değişen fiyatlarla Paykasa satışı yapıyorlar. Paykasa kullanımında mesai bulunmuyor. Ayrıca global satış ağı ve en az komisyon ile Paykasa kullanılarak, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlanabiliyor.