Paykasa Ücretli Midir?

Paykasa bayi olarak internet ortamında faaliyet göstermekteyiz. Sanal bayimiz tarafından satılan paykasa kartlardan dolayı aldığımız isim dünya genelinde bilinen ve tanınan bir elektronik ödeme markası haline gelmiştir.
             
 Küresel bir ödeme aracı işlevine sahip paykasa bak sayesinde Türkiye’den alacağınız paykasalar sayesinde Türk lirası veya dolar dışında ödeme aracı kullanılmayan ancak ödeme araçları ile ödeme kabul eden internet sitelerinden alışveriş yapmanız veya oyun oynamanız mümkün olmaktadır.
 

 Kaç Liralık Paykasa Alabilirsiniz?

 
 İnternet sitemizden alabileceğiniz sayısız limitte paykasa bulunmaktadır. 10 euro ile 200 euro arasında değişen oranlarda paykasaları Euro karşılığında satın alarak Türk lirasına çevirebilirsiniz. Türk lirasına çevirebileceğiniz bu paykasalarla internette geçerliliğinin olduğu internet sitelerine üye olabilir ve para ödemesi yapabilirsiniz.
 

 Paykasa Ücretli midir?

 
 Paykasa kartlar elektronik kartlar olduğu için herhangi bir ücrete tabi değillerdir. 16 numaradan oluşan ve kredi kartı benzeri bir dizayna sahip olan paykasa kartlarda kimlik bilgileriniz yer almamaktadır. Güvenliğiniz için kimlik bilgilerinizin bulunmadığı paykasa kartlar güvenli oldukları kadar hızlı, kolay kullanım özelliklerine sahip aynı zamanda da ücretsiz kartlardır.