Paykasa´nın Avantajları Nelerdir?

 Paykasa kart, internet üzerinde bir güvenli ödeme yöntemi olmasıyla avantajlı bulunmaktadır. Bu kart, tek kullanımlık olup, internet üzerinden yapılacak dolandırıcılık eylemlerine karşı bir önlemdir. Bu sebeple günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. 

 Paykasa Neden Güvenli?

 Paykasa, güvenli bir paykasa bayi aracılığıyla alındığında birçok yönden güvenliği sağlamaktadır. Bilindiği üzere internet alışverişlerinde kredi kartı kullanımı risklidir. Kötü niyetli kullanıcılar, yapılan işlemlerin izini sürebilirler. Böylelikle kartların bilgilerine erişilerek, dolandırıcılık eylemleri gerçekleşir. 
 Paykasa kullanımında bilgilerin ele geçirilmesi ve yeniden kullanılması riski yoktur. Çünkü kart tek kullanımlık bir şifre ile sunulmaktadır. Söz konusu şifre bir kez girildikten sonra kart kullanıma kapanır. Böylelikle ödeme işleminin izi sürülemez hale gelir. 

 Ön Ödemeli Kart

 Paykasa ön ödemeli olmasıyla da avantajlıdır. Bu kartın çeşitli miktarları bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun miktarı seçerek satın alabilirsiniz. Ödemesini önceden yaptığınız için kredi kartlarında olduğu gibi bankalara borçlanmanız gerekmez. Bankaların kredi kartlarına uyguladığı faizlerden de muaf olursunuz. 
 Bu avantajlara sahip olan paykasa kartı paykasa bak aracılığıyla satın alabilir, alışverişlerinizde güvenin keyfini yaşayabilirsiniz.